jak to działa?

Portalrozwodowy.com to serwis internetowy oferujący w sposób nowoczesny pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient uzyskuje wsparcie w ważnych dla niego sprawach związanych z jego życiem prywatnym, tj.: separacją, rozwodem, władzą rodzicielską, pozwem alimentacyjnym (na dziecko i byłego małżonka), określeniem wysokości alimentów, ustaleniem ojcostwa, rozdzielnością majątkową, intercyzą itd. 

Portalrozwodowy.com łączy profesjonalne usługi prawne z szybkością realizacji i wygodą Klienta, jaką umożliwia obsługa online. 

Jak to działa? Portal Rozwodowy (portalrozwodowy.com) krok po kroku

Podstawowe konsultacje

Istnieje możliwość uzyskania konsultacji z zakresu prawa rodzinnego. Dokonując takiego wyboru:

 1. Klient kontaktuje się z prawnikiem portalrozwodowy.com online (mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie) lub też telefonicznie i przedstawia swoją sprawę.
 2. Klient przesyła dowód dokonania wpłaty za podstawową konsultację.
 3. Po zaksięgowaniu płatności dedykowany do sprawy prawnik portalrozwodowy.com analizuję sprawę i przygotowuje poradę.
 4. W ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty Klient otrzymuje przygotowaną poradę dotyczącą swojej sprawy. 

Pozew online (wsparcie prawne bez pełnomocnika w sądzie)

Portalrozwodowy.com zapewnia szereg usług związanych z prawem rodzinnym, które umożliwiają sporządzenie dokumentacji prawnej (wniosków, pozwów itd.) dostosowanej do potrzeb Klienta. Dokonując takiego wyboru:

 1. Klient wypełnia formularz prawny odpowiadający jego sprawie (np. związanej z rozwodem, czy separacją). Formularz jest intuicyjny, zawierający instrukcję „krok po kroku”.
 2. Klient przesyła dowód dokonania wpłaty za daną usługę (zgodnie z cennikiem umieszczonym na stronie).
 3. Prawnik portalrozwodowy.com przygotowuje stosowny dokument (np. pozew rozwodowy) dopasowany do indywidualnych potrzeb sprawy Klienta.
 4. Prawnik portalrozwodowy.com przesyła opracowaną i sporządzoną dokumentację Klientowi wraz z instrukcjami dalszego postępowania (wskazuje sąd i dalsze kierunki działania, jak też informuje o ewentualnej potrzebie uzupełnienia dokumentacji przez Klienta).
 5. W niektórych przypadkach prawnik portalrozwodowy.com przesyła również promocyjne materiały, które Klient otrzymuje bez ponoszenia opłat, po wcześniejszym wykupieniu usługi podstawowej (np. po zakupie pozwu rozwodowego online Klient otrzymuje wniosek o zmianę nazwiska gratis). 
 6. Klient podpisuje dokumentację nadesłaną przez prawnika portalrozwodowy.com i wysyła na wskazany adres zgodnie z otrzymaną instrukcją (np. do konkretnego sądu). 

Pozew z mecenasem (wsparcie prawne z pełnomocnikiem w sądzie)

Portalrozwodowy.com zapewnia również usługi związane z prawem rodzinnym, które nie tylko umożliwiają sporządzenie dokumentacji prawnej (wniosków, pozwów itd.) dostosowanej do potrzeb Klienta, ale także oferują pełnomocnika, który ustala szerszą strategię działania w danej sprawie i reprezentuje Klienta przed sądem. Dokonując takiego wyboru:

 1. Klient wypełnia formularz prawny pasujący do jego sprawy (np. związanej z rozwodem, czy separacją). Formularz jest intuicyjny, zawierający instrukcję „krok po kroku”.
 2. Klient przesyła dowód dokonania wpłaty za daną usługę (zgodnie z cennikiem umieszczonym na stronie).
 3. Klient zawiera umowę pełnomocnictwa z Portfel Prawny Sp. z o.o., która jest właścicielem portalrozwodowy.com.
 4. Prawnik portalrozwodowy.com przygotowuje dokumentację prawną (np. pozew rozwodowy) dostosowaną do indywidualnych potrzeb sprawy Klienta.
 5. Prawnik portalrozwodowy.com przesyła skompletowaną dokumentację do wglądu Klienta wraz z instrukcjami dalszego postępowania.
 6. Prawnik portalrozwodowy.com opracowuje szerszą strategię działania w danej sprawie Klienta. 
 7. Prawnik portalrozwodowy.com przygotowuje również promocyjne materiały, które Klient otrzymuje bez ponoszenia opłat, po wcześniejszym wykupieniu usługi podstawowej (np. po zakupie pozwu rozwodowego online Klient otrzymuje wniosek o zmianę nazwiska gratis). 
 8. Prawnik portalrozwodowy.com reprezentuje Klienta przed organami (np. sądem) na podstawie ustaleń zawartych w cenniku strony.