Kim jesteśmy?

Portalrozwodowy.com to serwis internetowy oferujący nowoczesną formę pomocy prawnej dla osób szukających wsparcia w zakresie prawa rodzinnego. Dzięki nam Klient uzyskuje pomoc w ważnych sprawach związanych z jego życiem prywatnym tj.: separacją, rozwodem, władzą rodzicielską, pozwem alimentacyjnym (na dziecko i byłego małżonka), określeniem wysokości alimentów, ustaleniem ojcostwa, rozdzielnością majątkową, intercyzą itd.

Jesteśmy firmą prawną z dużym doświadczeniem i szerokimi kompetencjami. Dzięki tej różnicy zapewniamy sprawdzone i profesjonalne usługi na bazie rzetelnej wiedzy i większej odpowiedzialności.

Portalrozwodowy.com został założony przez Portfel Prawny Sp. z o.o., która wspiera swoich Klientów, oferując kompleksową ochronę i pomoc z zakresu prawa rodzinnego. Mamy doświadczenie w pracy na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju.

Reputację zbudowaliśmy w oparciu o merytoryczną wiedzę, elastyczne podejście do potrzeb i aktualnej sytuacji Klienta, analizę nie tylko bieżących problemów prawnych, ale również perspektywiczne myślenie, pozwalające uniknąć przyszłych zagrożeń.

Dla nas zaangażowanie się w sprawy Klienta, to nie tylko podpisanie umowy i sumienne wykonanie pracy. Łączymy efektywność działań z budowaniem właściwych relacji z Klientem. Nasze wartości przenosimy na portalrozwodowy.com.

Portalrozwodowy.com to również połączenie nowoczesnej formy pomocy prawnej, komunikacji za pomocą maila, czy przygotowanych specjalnych formularzy prawnych z tradycyjnym podejściem do Klienta, wyrażającym szacunek, zrozumienie i ochronę prywatności, co jest istotne zwłaszcza w sprawach dotyczących prawa rodzinnego.

Wciąż elastycznie dostosowujemy się do skomplikowanego systemu prawa i dynamiki prawa rodzinnego w Polsce oraz światowych trendów związanych z innowacjami prawnymi. Rozwijając nasz potencjał zapewniamy Klientowi usługi na najwyższym poziomie przekładającym się na skuteczność działania.